Jak prowadzić biznes w nowym?

Biznes w nowym to biznes, w którym działamy w harmonii i spójności z własną energią, w prowadzeniu i wyznaczaniu celów zgodnie z głosem wyższego prowadzenia, a w rezultacie taki, który pozwala na harmonijne działanie z dbałością o siebie, innych, a także świat.

Wyróżniamy trzy obszary, które włączone do naszego biznesu, pozwolą prowadzić go w pełnej harmonii.

Sfera fizyczna – narzędzia biznesowe

Sfera energetyczna – wykorzystanie praw energii

Sfera duchowa – kontakt z Wyższą Mądrością

Sfera fizyczna

W biznesie nowego korzystasz ze znanych Ci narzędzi, ale dobierasz je pod kątem integralności ze sobą. To Tobie mają odpowiadać, Ty masz czuć się z nimi komfortowo i całkowicie fair. Tylko takie narzędzia mogą Cię wspierać, ponieważ nieodłącznie łączą się z kolejną sferą.

Sfera energetyczna

Twoja energia ma kluczowe znaczenie dla biznesu. To element, który w nowym tworzy jakość produktów i usług, wpływa na jakość budowanych relacji i współprac.

Ponadto, znajomość praw przepływu energii towarzyszy Ci w trakcie marketingu i sprzedaży, które widziane z tego poziomu są szczere, autentyczne i dla dobra obu stron.

Sfera duchowa

W biznesie nowego strategię działania i ewentualne plany podpowiada Ci Twoja Wyższa Mądrość (Dusza). Tutaj nie ma miejsca na zmóżdżone analizy, dopasowywanie się do cudzego modelu, ani stosowania ogólnie panujących „must-have” w biznesie. Tylko Ty wiesz jaka jest Twoja misja.

Biznes oparty o misję

Każdy z nas przyszedł tutaj w konkretnym celu. Jeżeli chce go wypełniać, nazywamy go misją. Biznes w nowym opiera się o działania w celu jej realizacji. Ponownie, to nie umysł wie najlepiej, ale Twoja Wyższa Mądrość, jakie kroki zaprowadzą Cię ku jej wypełnieniu.

Biznes nowego zarabia

W biznesie nowego niezwykle ważny jest Twój komfort, dobre samopoczucie i luksus.

To między innymi dlatego ważnym jego elementem są pieniądze, które w obecnym układzie na Ziemi wspierają w budowaniu pięknego życia. Abyś mogła w spokoju i komforcie dbać o swoją energię i dzielić się swoimi darami.

Biznes nowego dopiero powstaje. Nowy paradygmat od niedawna stał się dla nas dostępny i wciąż odkrywamy kolejne prawa. W pełni kompleksowo zbiera je program do tego powołany – SPARK.

Ja sama otrzymałam misję bycia przewodniczką prapraw na Ziemi i wciąż z zachwytem je odkrywam!

A Ty czujesz biznes w nowym? Podziel się w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatny ebook

Prawa nowego paradygmatu biznesu

Jak lekko wejść w potencjał nadchodzących zmian? Czym jest stare a czym nowe w prowadzeniu biznesu? Jak naturalnie połączyć misję i biznes? Jaka jest podstawa przepływu w nowym?

Pobierz ebook, z którego dowiesz się, co oznacza dla biznesu wejście w Nową Erę.