Sprawdź, czy naprawdę… (ważne pytania)

Pozwól osiąść tym pytaniom. Niech odpowiedzi wrócą do Ciebie z wielką jasnością w nadchodzących dniach, a nawet we śnie.

  • Czy naprawdę czujesz, że wszystkie Twoje działania są w porządku?
  • Czy czujesz głęboką satysfakcję, gdy myślisz o tym, co robisz i jak to robisz?
  • Czy pod koniec dnia masz w sobie prawdziwy spokój o to, że wszystko zostało wykonane naprawdę tak, jak było najlepiej?Czy masz poczucie, że to, czym się zajmujesz jest ważne, wartościowe i przynosi Ci radość?
  • Czy według Ciebie Twoja rola i misja naprawdę wypełnia się dzięki temu, czym się zajmujesz?

Pod płaszczykiem umysłu czekają odpowiedzi, które mogą w pierwszej chwili zaskoczyć. Wydać się nieprawdopodobne.

Umysł pilnuje statusu quo, jak najcenniejszego diamentu. Tylko to niewypracowany schemat czy rutyna nim jest, a Ty.

Twoje życie i biznes być może mogą wyglądać zupełnie inaczej. Dawać PRAWDZIWE poczucie spełnienia i satysfakcji. Pozwalać odczuwać GŁĘBOKI, niezmącony spokój – bo wiesz kim jesteś i po co to wszystko.

Jedyne czego trzeba, to odważyć się znaleźć na swoim miejscu. Tym prawdziwym, które przyszłaś tutaj zająć.

Jest coś magicznego w byciu ze sobą w bezwzględnej szczerości. Łatwiej jest przebić się przez wyobrażenia „idealnego życia” gromadzone przez lata i zobaczyć swój osobisty raj.

Być może nie będzie budził poklasku u rodziny i znajomych. I co z tego, jeżeli Tobie będzie w nim najlepiej.

Każda osoba, która przyjmie swoją misję i stworzy dzięki niej w 100% integralny biznes, wpływa na dalsze losy Ziemi. Tak dużo mówimy o ekologii i równoważeniu, a pomijamy to, co ma ogromny wpływ na tempo przemian i jest w zasięgu naszej ręki.

Wejście na swoją ścieżkę, to nie tylko „praktyczna wiedza” o tym, na czym zarabiać. To przygoda prowadząca Cię przez życie, nadająca mu właściwy rytm i przepływ. To sens we wszystkim, co robisz. To poczucie, że jesteś prowadzona i niezależnie od okoliczności, znajdziesz rozwiązania. To również piękne poczucie, że coś, co nadaje głębię Twojemu życiu, jest elementem większej układanki dającej Ziemi i jej mieszkańcom spokój oraz harmonię.

Idź za sobą. Już czas.

Z miłością. D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatny ebook

Prawa nowego paradygmatu biznesu

Jak lekko wejść w potencjał nadchodzących zmian? Czym jest stare a czym nowe w prowadzeniu biznesu? Jak naturalnie połączyć misję i biznes? Jaka jest podstawa przepływu w nowym?

Pobierz ebook, z którego dowiesz się, co oznacza dla biznesu wejście w Nową Erę.