Współpraca

Aktywuj ze mną moc nowego paradygmatu

Uziemiam i ugruntowuję w codziennym funkcjonowaniu praprawa rządzące Wszechświatem. Otrzymałam możliwość widzenia nadrzędnych zasad, aby dzielić się nimi i wspierać gotwe osoby do życia i budowania biznesu w harmonii z nimi. Aby mogły się cieszyć radością, pięknem i przepływem w pełni.

FLAGOWY PROGRAM

SPARK Boska Iskra dla biznesów Nowej Ery

To unikalny program, który wprowadza w tajniki tego, jak funkcjonować na „Nowej Ziemi”. 

W SPARK otwieramy przestrzeń dla równowagi w całym życiu – działania w biznesie oraz życia w lekkości i przepływie dzięki rozpoznaniu swojej energii, darów i misji, a także specjalnym, innowacyjnym narzędziom, które mają wymiar zarówno fizyczny oraz kwantowy.

SESJA ODCZYTU MISJI I BIZNESU

Sesja wraz z odczytem misji, potencjału i połączenia z biznesem

Dzięki współpracy z jedną z niewielu osób mających dar robienia czystych odczytów – Anną Duszyńską, mam możliwość poprowadzić z Tobą niezwykłą sesję. W trakcie dowiesz się o swoim potencjale (darach), misji, a także konkretnych krokach, które wesprą Cię w przełożeniu jej na biznes.

Ilość miejsc na sesję jest ograniczona. Jeżeli nie można teraz dołączyć, zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie o nowych miejsach.

PAKIET SESJI DLA WŁAŚCICIELKI LUB WŁAŚCICIELEK BIZNESU

Indywidualne fundamenty Twojego biznesu w nowym

Zbuduj fundamenty swojego biznesu po nowemu. Ten holistyczny pakiet obejmuje oczyszczanie Twojego biznesu i robi przestrzeń na zaimplementowanie nowych jakości m. in. marketingu, sprzedaży czy „zarządzania” zgodnych z nowym paradygmatem.

Wyjątkowość tego pakietu sesji polega na bazowaniu na czystych odczytach z pola Twojego biznesu, abyś Ty sama lub wraz z Twoją wspólniczką/wspólnikiem, mogła budować biznes w pełnej harmonii i z sukcesem.

AKTYWACJA ZARABIANIA

Archetypy Finansowe®

Archetypów Finansowych® uczę od 2017 roku. Są doskonałym startem dla ugruntowania siebie i swoich darów w obszarze zarabiania.

Pokazują praktyczną stronę naszego indywidualnego podejścia do pieniędzy, umożliwiają zatamowanie nieoczywistych wycieków finansowych i zbudowanie świadomej ścieżki wejścia na kolejny finansowy poziom.

 

Jak się czują klientki po WSPÓŁPRACY?

„Po konsultacji z Dorotą zadziała się magia! To uwolniło mnie ze wszystkiego, co do tej pory myślałam o sobie i swojej misji TU na Ziemi.Dziękuję bardzo, tak otwierającej i cudownej konsultacji nie miałam daaawno.”

Po sesji Z ODCZYTEM MISJI

Dowiedz się o nowych opcjach

Chcesz być ze mną w kontakcie i otrzymać jako jedna z pierwszych powiadomienie o nowych opacjach współpracy płatnej i bezpłatnej (webinary, warsztaty, live)? 

Dołącz do newslettera!

POLECANE

Z Anną Duszyńską współpracuję ściśle od połowy 2021 roku. Razem tworzymy fundament przełomowego programu SPARK. Jeżeli szukasz ścieżki wejścia w pełen przepływ i obfitość, sprawdź Drogę do Obfitości®, która jest pierwszą częścią procesu SPARK.