Współpraca

Aktywuj ze mną moc nowego paradygmatu

Uziemiam i ugruntowuję w codziennym funkcjonowaniu praprawa rządzące Wszechświatem. Otrzymałam możliwość widzenia nadrzędnych zasad, aby dzielić się nimi i wspierać gotwe osoby do życia i budowania biznesu w harmonii z nimi. Aby mogły się cieszyć radością, pięknem i przepływem w pełni.

AKADEMIA BIZNESU NOWEJ ERY

SPARK Boska Iskra dla biznesów Nowej Ery

To unikalny program, który wprowadza w tajniki tego, jak funkcjonować na „Nowej Ziemi”. 

W SPARK otwieramy przestrzeń dla równowagi w całym życiu – działania w biznesie oraz życia w lekkości i przepływie dzięki rozpoznaniu swojej energii, darów i misji, a także specjalnym, innowacyjnym narzędziom, które mają wymiar zarówno fizyczny oraz kwantowy.

PAKIET SESJI DLA WŁAŚCICIELKI LUB WŁAŚCICIELEK BIZNESU

Indywidualne fundamenty Twojego biznesu w nowym

Zbuduj fundamenty swojego biznesu po nowemu. Ten holistyczny pakiet obejmuje oczyszczanie Twojego biznesu i robi przestrzeń na zaimplementowanie nowych jakości m. in. marketingu, sprzedaży czy „zarządzania” zgodnych z nowym paradygmatem.

Wyjątkowość tego pakietu sesji polega na bazowaniu na czystych odczytach z pola Twojego biznesu, abyś Ty sama lub wraz z Twoją wspólniczką/wspólnikiem, mogła budować biznes w pełnej harmonii i z sukcesem.

SESJA ODCZYTU MISJI I BIZNESU

Sesja wraz z odczytem misji, potencjału i połączenia z biznesem

Dzięki współpracy z jedną z niewielu osób mających dar robienia czystych odczytów – Anną Duszyńską, mam możliwość poprowadzić z Tobą niezwykłą sesję. W trakcie dowiesz się o swoim potencjale (darach), misji, a także konkretnych krokach, które wesprą Cię w przełożeniu jej na biznes.

Ilość miejsc na sesję jest ograniczona. Jeżeli nie można teraz dołączyć, zapisz się na newsletter, aby otrzymać powiadomienie o nowych miejsach.

WARSZTAT

FUNDAMENTY FUNKCJONOWANIA WG HUMAN DESIGN

Nie ma jednej drogi, jednej prawdy, a każdy funkcjonuje najlepiej w indywidualny sposób. I to właśnie rozpoznanie go – co służy mojemu dobru, a co nie, jest kluczem do autentycznego życia i biznesu w poczuciu wolności.

Dzięki wiedzy, którą mogłyśmy w SPARK otrzymać wprost z czystego jej źródła, zgodnie z pierwowzorem, przedstawiam Ci fundament budowania biznesu i działania na podstawie Twojego typu aury w Human Design.

WARSZTAT

Fundamenty energii biznesu

Prawa energii są podstawowym prawem, których znajomość i akceptacja pozwoli wchodzić w przepływ we własnym życiu oraz biznesie.

Gdy zrozumiemy i zaakceptujemy prawa energii, pozwoli nam to w świadomy sposób przyjmować to co się wydarza, a także świadomie zarządzać tym ruchem – m.in. przepływem w naszym biznesie.

WEBINAR

POTENCJAŁ BIZNESU NOWEJ ERY

Nowa Era to nie czas wyzwań. To czas przebudzenia, otwarcia oczu na to, co w życiu naprawdę się liczy.

Potencjał biznesu Nowej Ery to webinar, na którym praktycznie rozpoznasz najważniejsze powiązania między tym, co się dzieje, przepływem finansowym, a także ścieżkami biznesowymi, które teraz będą harmonijnie współgrały ze zmianami.

Jak się czują klientki po WSPÓŁPRACY?

„Po konsultacji z Dorotą zadziała się magia! To uwolniło mnie ze wszystkiego, co do tej pory myślałam o sobie i swojej misji tu, na Ziemi.

Dziękuję bardzo, tak otwierającej i cudownej konsultacji nie miałam daaawno.”

Po sesji Z ODCZYTEM MISJI

Dowiedz się o nowych opcjach

Chcesz być ze mną w kontakcie i otrzymać jako jedna z pierwszych powiadomienie o nowych opacjach współpracy płatnej i bezpłatnej (webinary, warsztaty, live)? 

Dołącz do newslettera!

POLECANE

Z Anną Duszyńską współpracuję ściśle od połowy 2021 roku. Razem tworzymy fundament przełomowego programu SPARK. Jeżeli szukasz ścieżki wejścia w pełen przepływ i obfitość, sprawdź Drogę do Obfitości®, która jest pierwszą częścią procesu SPARK lub inne programy, tworzone w oparciu o wiedzę ze Źródła.