PLATFORMA SUBSKRYPCYJNA
ŁĄCZYMY KOBIETY BIZNESÓW NOWEJ ERY

Świat się zmienia i podobnie jest ze światem biznesu. Skąd jednak czerpać wiedzę o tym, co nowe? Jak budować firmę w oparciu o standardy, które dopiero co się wykluwają?

Wiele z nas podskórnie czuje te zmiany. Jednak wciąż miotane jesteśmy przez szum informacyjny. Z jednej strony budzi się w nas odwaga do podążania niestandardowymi ścieżkami, z drugiej wciąż zalewają nas fale tego, co „działa w biznesie” i tego, „co się teraz powinno”.

 

A prawda o Nowej Erze jest taka, że nie ma w niej uniwersalnych modeli dla wszytkich. Każdy model biznesowy jest inny, bo osadzony na energii właścicielki/właściciela, misji, którą ralizuje i związnych z nią najskuteczniejszymi praktykami na teraz.

W Nowej Erze działamy z absolutnej zgodzie z tym, kim jesteśmy, jednocześnie mając świadomość, że istnieją nadrzędne praprawa rządzące światem. To tak jak z impulsami nerwowymi – podawane są w konkretnej kolejności, właściwymi dla siebie szlakami. Nikt się z tym nie kłóci, ani nie próbuje podważyć. Chcemy zachować ich wartki przepływ, bo dzięki temu pozostajemy w zdrowiu.

Zapraszam Cię zatem do pierwszej w Polsce platformy dla kobiet biznesu Nowej Ery.

W ramach platformy otrzymasz dostęp do:

  • żywej książki „Droga do Nowej Ery” opisującej aktualne wglądy, doświadczenia i wskazówki w prowadzeniu biznesu nowego paradygmatu
  • cyklicznych spotkań w ramach webinarów i rozmów o prowadzeniu biznesów w nowym
  • zniżek na warsztaty oprowadzeniu biznesu w nowym paradygmacie
  •  


This is me, Rachel.
I’m here to change the blogging industry forever.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor.

„Paste a quote here. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor.”

Quote from me

Let’s Go through your journey together…

Show your readers that they don’t have to do it alone and how you can effectively help them.

WANT TO LEARN ABOUT BLOGGING?


Check my Courses

try out 1:1 blog coaching with me?


Book a call

GET Actionable Tips and Tricks


Read the Blog