Co, gdybyś mogła zarabiać, bez tych wszystkich popularnych, acz męczących strategii...

…i prowadzić firmę z sukcesem, będąc po prostu sobą?

Oto, z czym mierzy się większość (Mani) Generatorek w biznesie:

A co jeżeli jest zupełnie inny sposób na biznes z sukcesem i poczuciem sensu?

Nie chodzi o to, abyś uczyła się teraz kolejnego schematu czy strategii. 

To czas, abyś WRÓCIŁA do tego, co od zawsze było dla Ciebie dobre i właściwe, co dawało Cię pęd, radość i było dla Ciebie naturalne, zanim Twoja głowa nie przepełniła się biznesową wiedzą nieadekwatną do tego kim jesteś.

I tak, możesz to zrobić ze mną…JUŻ DZISIAJ!

Odkryj ponownie, co wprowadza Cię w przepływ w firmie: pomysłów -> klientów -> pieniędzy.

Zostań swoim najlepszym doradcą, który zawsze wie, co teraz zrobić dla dobra Ciebie i biznesu.

Ułóż indywidualny plan biznesowy oparty o Twoją naturalną, niczym niezblokowaną energię, aby mieć radość i rezultaty z Twoich biznesowych dziań.

Klientki potwierdzają:

Czy jesteś gotowa wejść w biznes, w którym sens, radość i pieniądze to spójna całość?

Tak? To działamy!

LETNIA AKADEMIA BIZNESU DLA (MANI) GENERATORKI NOWEJ ERY

Merytoryczny program dzięki, któremu odzyskasz wolność i skuteczność w działaniu, stosując rozwiązania w komunikacji, marketingu i budowaniu oferty w 100% z Twoją dynamiczną energią (Manifestującej) Generatorki!

Dzięki programowi:

Odkryjesz brakujący element biznesowej układanki

Twoja energia wpływa na rezultaty. Takie jest praprawo, które wpływa na każdą i każdego z nas. Odkryjesz sieć powiązań między dynamiką Twojej energii a efektami w komunikacji, dostarczaniu oferty i sprzedaży.

Zrozumiesz swoją rolę w biznesie

Porównywanie, podglądanie i stosowanie cudzych rozwiązań nie ma sensu. Dzięki odkryciu swojej roli jak (Mani) Generatorki, rozumiesz, po jakie jakości Twoi klienci przychodzą i chcą Ci zapłacić.

Połączysz chaotycznie rozrzucone kropki

Masz poczucie chaosu i dezorganizacji? To dlatego, że patrzysz na biznes z nienaturalnej dla Ciebie perspektywy. Dzięki programowi połączysz w jedną całość budowanie oferty ze sprzedażą i marketingiem, a przede wszystkim nauczysz się nimi ZARZĄDZAĆ poprzez zrozumienie dynamiki swojej unikalnej energii.

Stworzysz swoją najlepszą strategię, a później kolejną i koleją

Strategia, system i schemat u Ciebie nie działają? To dlatego, że nie uwzględniają Twojego rytmu. Tak, działasz w określonym cyklu i dzięki programowi nauczysz się go wykorzystywać w lekkim i płynnym projektowaniu strategii. Wielokrotnie.

LETNIA AKADEMIA BIZNESU DLA GENERATORKI NOWEJ ERY to niedostępna nigdzie indziej wiedza Nowej Ery + autorskie narzędzia + największe doświadczenie w korzystaniu z nowego paradygmatu w Polsce (i prawdopodobnie na świecie)

Działaj dynamicznie, od razu przekładając wiedzę na działanie

Wiem, jak cenisz szybkość i konkret. Dlatego…

TYDZIEŃ 1

Realny wpływ Twojej energii na biznes

Jak Twoja energia oddziałuje na klientów? Jak bezpośrednio przekłada się na efekty np. w sprzedaży? Jak modelować dzień, aby być w pełni swojej energii? Co zrobić, aby klienci mieli najlepsze możliwe rezultaty?

W tym module rozpoznasz moc oddziaływania Twojej generatorskiej energii na przepływ w firmie i zrozumiesz, w jaki sposób sięgać po jej maksimum.

+ ekstra wiedza o pierwiastku Manifestora dla Mani Generatorek

TYDZIEŃ 2 część 1

Marketing zgodny z Twoją energią

Jaki jest najlepszy plan komunikacji dla Ciebie? Kiedy ją robić, a kiedy odpuścić zupełnie? Które z popularnych rad i strategii na pewno nie są dla Ciebie? I jak zwiększyć skuteczność, aby mieć coraz większe zasięgi?

W tym module odkryjesz sieć powiązań miedzy Twoją indywidualną energią a docieraniem do kolejnych zainteresowanych osób, aby móc coraz sprawniej poszerzać zasięg Twojego biznesu.

TYDZIEŃ 2 część 2

Sprzedaż w rytmie (Mani) Generatorki

Które z działań sprzedażowych wybrać, aby były najbardziej skuteczne? Jaka jest różnica między tym, co działa u (Mani) Generatorek, a tym, co zdecydowanie obniża skuteczność podczas sprzedaży? Jak sprzedawać, aby naturalnie przyciągać ludzi, a nie nachalnie za sobą ciągnąć?

W tym module rozpoznasz naturalne i w pełni zgodne z Tobą podejście do projektowania sprzedaży, które jest konsekwencją przepływu Twojej energii, a nie wymyślaniem i ciśnięciem.

TYDZIEŃ 3

Plan budowania produktów i usług zgodny z Tobą

Jaka oferta będzie na teraz najlepsza? Jak zaprojektować produkt lub usługę, aby faktycznie porywała i przynosiła rezultaty klientom? Które z usług i produktów są zgodne z Twoją energią i jak to sprawdzić samodzielnie?

W tym module rozpoznasz najoptymalniejszy dla Ciebie proces tworzenia oferty. Dowiesz się, dlaczego jedne z opcji są dla Ciebie korzystniejsze niż inne, oraz jak je przedstawić klientowi bez drenowania siebie niepotrzebnymi „ozdobnikami”.

TYDZIEŃ 4

Współpraca z klientami w generatorskiej energii

Jak zaplanować współpracę, gdy bywasz zmienna w swoich celach i decyzjach? Co wybrać: dochód dynamiczny czy pasywny? Jak nie zgubić siebie wychodząc naprzeciw klientowi?

W tym module odkryjesz tajniki współpracy z klientami w generatorskiej (oraz dla Mani Generatorek manifestorskiej) energii. Nauczysz się zasad wspierających Ciebie oraz czytelnych dla klienta, aby współpraca była jak najlżejsza i najbardziej satysfakcjonująca.

TYDZIEŃ 5 finał

Stwórz biznesową strategię

Jak wygląda pełen proces tworzenia strategii dla konkretnej oferty? Na co zwrócić szczególną uwagę, aby zapewnić kampanii jak najlepszy przepływ (informacji, klientów, pieniędzy)? Jak udoskonalać swoje strategię?

W tym module połączysz wszystkie kropki i dzięki Arkuszowi Biz-stategii dla (Mani) Generatorki stworzysz swoją pierwszą, a później kolejną i kolejną strategię biznesową opartą o walutę przyszłości — Twoją energię. 

Jakość potwierdzona przez klientki:

NOWOROCZNY BONUS!

Strategia planowania dla Generatorek wg nowych standardów!

To, co jest NIEPRAWDĄ, a co słyszę najczęściej od Generatorek prowadzących biznes to: „jestem NIEZORGANIZOWANA”.

W tym bonusie zobaczysz, jak może wyglądać strategia planowania na miarę Twojej dynamicznej, generatorskiej energii. Abyś poczuła większą pewność siebie, odzyskała spokój i wykorzystała swój największy potencjał – iskrę do działania!

CO MOŻE CI DAĆ LETNIA AKADEMIA BIZNESU DLA (MANI) GENERATOREK NOWEJ ERY?

START 8 LIPCA – KONIEC 8 SIERPNIA

5 tygodni do ujarzmienia „chaosu” i wejścia na Twoją ścieżkę sukcesu.

PRZED LETNIĄ AKADEMIĄ
być może...
PO LETNIEJ AKADEMII
z pewnością...

Wiedza i narzędzia, które otrzymasz, pozwolą Ci stworzyć zdrową i stabilną podstawę do budowania oraz rozwijania biznesu dzisiaj, jak i za kilka lat.

Celem Letniej Akademii Biznesu dla (Mani) Generatorek jest praktyczność i działanie możliwe w tu i teraz, abyś mogła osiągać wymierne rezultaty.

Wiedza na lata

Nic, co znajdziesz w programie, nie jest przemijającą modą ani trendem. 

To wiedza i praktyka, o które będziesz mogła się oprzeć w każdym momencie prowadzenia firmy: gdy jesteś soloprzedsiębiorczynią, gdy właśnie zatrudniasz pierwszych współpracowników lub gdy jesteś już CEO prężnie rozwijającej się marki.

To, czego uczę, jest wiedzą przyszłości podaną w praktyczny i czytelny na teraz sposób.

Abyś miała jasność
(lubię mówić wprost)

To jest program dla Ciebie:

To nie jest program dla Ciebie:

Cześć! Jestem Dorota Jesiołowska-Sołoducha

Zostałam powołana do wprowadzania ludzi w nowy paradygmat biznesu, w którym energia i potencjał spotykają się z dobrze prosperującym biznesem.

Jestem międzynarodową specjalistką od kompleksowego wprowadzania właścicielek firm w nowy paradygmat biznesu. 

Z 12-letnim doświadczeniem i zaktualizowaną na Nową Erę wiedzą o Human Design w biznesie, przeprowadzam od punktu: „ciężko i chaotycznie”, do „wiem, kim jestem, co robię i mam rezultaty”.

Nie narzucam. Pokazuję jak wykorzystać swoją energię, łączę z polem aktualnych potencjałów i nawiguję w wyższym prowadzeniu, aby moje klientki sięgnęły do SEDNA swojej mocy i sprawczości, a tym samym poczucia spełnienia.

Dla ciekawych jestem Manifestującą Generatorką o profilu 5/1.

Masz pytania? Mam odpowiedzi!

Oto dodatkowe szczegóły, które mogą być dla Ciebie istotne.

Tak. 

Wiedza i SPARK SEATS są nagrywane, abyś mogła skorzystać z Akademii w dogodny dla Ciebie sposób.

Program jest praktyczny, a zatem masz szansę niemal od razu wdrożyć rozwiązania i wskazówki. 

Otrzymujesz dostęp na 3 miesiące, podczas gdy kluczowe materiały możesz pobrać, aby zostały z Tobą na stałe.

Zdecydowanie.

Dysponuję ZAKTUALIZOWANĄ wiedzą o Human Design w biznesie z czystego źródła wiedzy, a zatem nigdzie indziej nie usłyszysz tak wprost i aktualnych informacji o tym, jak przełożyć wiedzę o Twoim typie aury na działanie i efekty w biznesie.

Taka jest moja misja, do tego jestem powołana, a wiedzę tę również wprowadzam globalnie.

Tak. Wystarczy, że podczas zakupu podasz dane do faktury, a zostanie ona automatycznie przesłana na podany adres e-mail.

Tak.

Wybierając opcję płatności przez PayU otrzymujesz dostęp do 5 rat 0%. Raty obsługuje system PayU.

Napisz śmiało na: dorota@jesiolowska-soloducha.pl a odpowiem na nie najszybciej, jak to jest możliwe.

Biznes-strategia dla (Mani) Generatorki Nowej Ery na wyciągnięcie Twojej ręki!

Jedyny taki na rynku program biznesowy w pełni dedykowany (Mani) Generatorkom, które chcą tworzyć i realizować strategię firmy z sukcesem w pełnym poczuciu wolności.

LETNIA AKADEMIA BIZNESU

1500 zł

997 zł

Otrzymujesz dostęp do Letniej Akademii Biznesu dla (Mani) Generatorki.

 

Dostępna jest płatność w 5 ratach po wybraniu opcji płatności PayU – raty 5×0%

LETNIA AKADEMIA BIZNESU ZE WSPARCIEM INDYWIDUALNYM

6500 zł

3996 zł

Otrzymujesz dostęp do Letniej Akademii Biznesu dla (Mani) Generatorki.

+

4 indywidualne sesje strategiczne 1:1, na których tworzysz unikalną strategię dla Twojego biznesu.

Biznes nie musi być "nieprzewidywalny" i męczący.

Nie ten, w którym pozwalamy sobie działanie według swojej energetycznej strategii.

Czas na nowy paradygmat. Czas otworzyć się na biznes Nowej Ery!

DOROTA JESIOŁOWSKA-SOŁODUCHA

Jeżeli wciąż masz pytania, napisz do nas na: spark@akademiaspark.pl Podpowiemy!

© COPYRIGHT 2023 | AKADEMIA BIZNESU NOWEJ ERY SPARK