SPA DLA LIDEREK

Tutaj Liderki
przekuwają wyzwania
w wewnętrzną siłę

,,Zbieram szczękę.

Dziękuję za Twoje nagrania. Dały mi tyle radości i siły.

Nie spodziewałam się, że aż tyle dostanę. Również takiego ludzkiego ciepła."
Gosia Raćkos
Visioner Rebel

Ludzie podziwiają Cię za odważne wychodzenie „do świata”. Pokazujesz się szerszej publice, wprost przekazujesz poglądy i twardo stoisz za swoimi wartościami

Nie robisz tego dla połechtania ego. Nie interesuje Cię władza dla władzy. Naprawdę chcesz być inicjatorką przemian, które czujesz jako ważne i potrzebne całą sobą. 

Ale…

Bywa, że budzi to skrajne emocje.

Zdarzają się nieporozumienia.

Z jednej strony pragniesz bezkompromisowo realizować swoją wizję, a z drugiej zdajesz sobie sprawę, że na tej ścieżce są i będą ludzie wraz z całą paletą poglądów, oczekiwań i własnych pomysłów.

Czasami uderza to w Ciebie mocniej. 

Wydaje Ci się, że zaraz zabraknie sił.

Może nawet pojawia się w Twojej głowie myśl o odpuszczeniu?

Wiem, przez co my — Liderki, przechodzimy każdego dnia. Od małych poczuć „odmienności” przy rodzinnym stole, po duże „co ja właściwie robię?” podczas publicznego stawania w prawdzie.

Jestem Dorota Jesiołowska-Sołoducha i aktywuję Liderki do wypełniania ich ważnej roli

Inność towarzyszy mi odkąd pamiętam. Zawsze widziałam więcej i gotowa byłam dzielić się rozwiązaniami, gdy tylko ktoś przychodził z problemem.

Wybierałam własne ścieżki, co nie zawsze się podobało. Jak wtedy, gdy będąc jeszcze na studiach, założyłam pierwszą firmę. Lub gdy jako pierwsza zainicjowałam spotkania kobiet przedsiębiorczych w moim mieście.

Dzisiaj wciąż idę niepowtarzalną drogą, łącząc biznes i przywództwo z wiedzą z zakresu fizyki kwantowej, praw przepływu energii i uziemionej duchowości.

Nie, nie jestem zwykłym coachem ani mentorem. 

To, co oferuję, to głębokie i etyczne przewodnictwo dla kobiet trzymających wizję lepszego świata – polityczek, przedsiębiorczyń, wizjonerek, badawczyń, naukowczyń i innowatorek, które dzień po dniu z zaufaniem idą za sobą.

Dlatego dzisiaj pragnę Cię zaprosić do wyjątkowego 3-dniowego SPA dla Liderek.

,,Nagle, gdy się okazuje, że to nie tędy droga, że coś, co działało, znika i przestaje iskrzyć, to człowiek ląduje w d****.

W takim momencie zjawiłaś się u mnie Ty z informacją o moim potencjale. Patrząc z boku na moje zasoby, które widzisz dużo szerzej i wyraźniej niż ja, i które potrafisz osadzić w aspekcie biznesowym oraz przekuć na bardzo konkretną ofertę.

Nie wiem, skąd Ty mnie tak znasz, że wiesz kiedy i co mi powiedzieć.

Nie tylko pokazujesz mi kierunki, możliwości i opcje, których ja w swoim zafiksowaniu kompletnie nie widzę, ale są to też opcje osadzone w realiach rynku, dla konkretnych osób.

A przy tym wszystkim przy omawianiu tego ze mną, ruszasz i pamiętasz o zaopiekowaniu się moimi kawałkami, które tego potrzebują. To wszystko sprawia, że czuję jak Królowa.

Pokazałaś mi, że nie tylko mogę ruszyć z mało ciekawego miejsca, ale, że mogę ruszyć w 100% w zgodzie ze swoim potencjałem, z tym co mnie cieszy i rozświetla.

Bardzo Ci za to dziękuję!"
Aga Śmiałkowska
Liderka Nowego

Dołącz do SPA dla Liderek

Nie musisz być silna. Nie musisz nic bardziej.

Ale też nie chodzi o to, abyś teraz „w kobiecej energii” zaufała, że wszystko się samo ułoży.

To tak nie działa.

Poznaj NOWĄ jakość bycia Liderką w pełnej równowadze pomiędzy sobą, a innymi, pomiędzy wizją,
a rzeczywistością.

Dołącz do 3-dniowego SPA dla Liderek, podczas którego zafundujesz sobie odpoczynek od:

  • wciskana siebie w ramy nadludzkich wymagań, 
  • nadmiernego przejmowania się opinią innych, 
  • presji na sukces
  • oraz działania, jakbyś była mężczyzną walczącym o honor.
 
W zamian zrekalibrujesz swoje poczucie równowagi pomiędzy braniem, a dawaniem, które Cię ukoi i umożliwi z niespotykaną lekkością robić to, do czego zostałaś powołana. 
 
Z sukcesem.

Zaczynamy za:

dni
godzin
minut
sekund

Copyright Dorota Jesiołowska-Sołoducha, Akademia Biznesu Nowej Ery SPARK – instytucja prywatna

This site is not a part of the Facebook website or Facebook INC. Additionally, this site is not endorsed by Facebook in anyway. Facebook is a trademark by Facebook INC.