A gdybyś po prostu wiedziała

co dalej?

Odkryj, gdzie prowadzi Cię intuicja i spełniaj się robiąc to, do czego jesteś powołana.

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Luksus bycia wspieraną

Wszechświat Cię wspiera.


To jest piękne, ale czasami potrzebujesz porozmawiać z człowiekiem. Takim z krwi i kości, który mówi do Ciebie zrozumiałym językiem, zadaje trafne pytania i zauważa to, co Tobie umyka.

Intuicja zawsze Ci podpowiada.

To praktyczne, ale czasami zwyczajnie gubisz się w tym, co płynie z serca, a co z rozumu. Nagle coś sobie uświadamiasz, potem sama się z tym kłócisz, a na końcu nie wiesz co robić dalej. Potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci z chaosu wyciągnąć kluczowe informacje, a później ubrać je w konkretne działania.

Rozwój duchowy masz na wyciągnięcie ręki.

To niezwykłe jak wiele możesz zrobić sama, ale czasami potrzebujesz drugiej pary oczu, uszu i ust. Aby dostrzegły szerszy kontekst sytuacji, wychwyciły niuanse i szybciej poprowadziły Cię ku rozwiązaniom, o których jeszcze nie pomyślałaś.


Jestem tutaj, widzę Cię i proponuję moje wsparcie.

Kim jestem?

Mam w sobie trochę z wiedźmy i trochę z dziewczyny z sąsiedztwa.


Mój dar jasnowidzenia, wyostrzona intuicja i umiejętność czytania z kart, pomagają dostrzec sedno sytuacji i od razu zaopiekować się tym, co kluczowe.


To pewnie dlatego w trakcie swobodnej rozmowy moje klientki doznają głębokich transformacji i w szybki sposób znajdują indywidualne rozwiązania.


Zdecydowanie nie jestem typem "guru". Ukończenie The Art Science of Coaching w Erickson College nauczyły mnie, jak niewiele mówiąc, pozwolić ludziom sięgnąć po ich własną mądrość.


Gdybym miała w kilku słowach opowiedzieć, nad czym pracuję z moimi klientkami napisałabym:


ułatwianiem kontaktu z intuicją, odnajdowaniem życiowej misji i czerpaniem radości z luksusu bycia na Ziemi.


Gdy myślisz "nie wiem", jestem właśnie po to, aby pomóc Ci odkryć rozwiązania, które za nim stoją.


Krok po kroku

Bezpłatna rozmowa

Spotykamy się na 20 minutową rozmowę telefoniczną, podczas której zapytam Cię o Twoją aktualną sytuację i powiem o rozwiązaniu na podstawie wyciągniętych kart i wglądów.

Po naszej rozmowie spokojnie zastanawiasz się nad formą współpracy i podejmujesz decyzję.

Decyzja

Gdy decydujesz się na se sesje ze mną, ustalamy terminy i główny cel naszej współpracy. Tutaj zaczyna się prawdziwa przygoda!

Współpraca i radość

Jak możemy współpracować?

DZIEŃ VIP

Spędź ze mną dzień i zrób krok miliowy ku spełnieniu swojego powołania.


Dzień VIP to 4 godziny zarezerwowane tylko dla Ciebie. Zaproszę Cię do Olsztyna, gdzie podziwiając jeziora i lasy dokonasz przełomu w odkrywaniu Twojej życiowej misji. Przy pomocy wizualizacji, kart oraz rytuałów odkryjesz kim naprawdę jesteś i co zrobić, aby osiągnąć spełnienie.


Dzień VIP możemy odbyć również online.


Inwestycja to 2500 zł.


Każdy proces jest unikatowy, więc jeżeli masz ochotę usłyszeć, jak będzie wyglądał Twój, umów się na bezpłatną rozmowę.


UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

PEŁNIA: ZDROWIE, BIZNES, RELACJE, PIENIĄDZE, ŻYCIOWA MISJA

Odkryj pełnię Twoich mocy, aby żyć w harmonii i podążać za sobą.


PEŁNIA to 3 miesięczna współpraca. W trakcie 12 sesji uwalniasz stare, niesłużące schematy, odnajdujesz Twój głos intuicji i przywracasz harmonię pomiędzy umysłem, a sercem.


Towarzyszy temu podjęcie ważnych decyzji oraz działań, a w konsekwencji zsynchronizowanie się z życiem w większym luksusie, zdrowiu i poczuciu spełnienia.


Inwestycja to 10 000 zł.


W trakcie PEŁNI pracujemy w sposób dedykowany tylko Tobie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak będzie wyglądał Twój, umów się na bezpłatną rozmowę.


UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

O współpracy ze mną

Dorota Jesiołowska-Sołoducha, to jedna z tych niezwykłych kobiet, która dotykając twojego życia wnosi w nie światło i niepostrzeżenie dla Ciebie pozwala Ci zaakceptować całą siebie i drzemiącą w Tobie moc.


W sposób łagodny i ciepły pozwoliła mi odkryć drzemiącą we mnie duchowość oraz moc wewnętrzną i nauczyła sięgać do niej i kontaktować się z nią dając mi do ręki tak proste narzędzie jakim jest wahadło.


Dziękuję Ci Kochana, za pojawienie się w moim życiu i pomoc w stawianiu pierwszych kroków na drodze do odkrywania własnej duchowości!

Ania Kupisz / mentor biznesowy

Klaudyna Kulpa / propagatorka naturalnej higieny niemowląt

Największą wartość, którą wzięłam ze spotkań z Dorotą to lekkość. Można działać z lekkością i to może przynosić REZULTATY! W życiu nie spodziewałam się, że to osiągnę!


Zaskoczeniem procesu były dla mnie karty, których jakoś nigdy wcześniej nie czułam. Dzięki nim odzywało się we mnie to, co teraz dla mnie najważniejsze i uwypuklało działania, na których powinnam się skupić.


We współpracy z Dorotą niesamowite jest to, jak ona wychwytuje "to coś", co jest w tym momencie kluczowe. Niezwykle jest to, że podaje tak dopasowane informacje, a jednocześnie są uniwersalne i każdy kto chce może je wykorzystać i na nich skorzystać.


A w tym wszystkim najlepsze jest, że rozmawiamy o intuicji, duchowości, wzniosłych celach i planach, a koniec końców wszystko przekłada się na DZIAŁANIE i rezultaty!

Serdecznie polecam współpracę z Dorotą!


Ja zdecydowałam się na sesję VIP po mailu, który totalnie trafił do mojego serca i wywołał łzy wzruszenia. Ktoś wreszcie nazwał to, co czułam od dłuższego czasu. Miałam całkowitą pewność, że Dorota jest właściwą osobą i nie myliłam się. Czułam jakbym spotkała się z przyjaciółką znaną od lat, która w pół słowa rozumie o co mi chodzi.


Przeżyłam bardzo głęboką sesję, choć nie miałam takich oczekiwań, bo od lat korzystam z przeróżnych form rozwojowych i nie spodziewałam się, że coś może mnie zaskoczyć. Sesja poszła w kompletnie innym kierunku, niż zakładałam. Okazało się, że to z czym przyjechałam tak naprawdę maskowało coś, co było dużo ważniejsze na ten moment.


I tak, po dwóch miesiącach od naszego spotkania VIP, wreszcie zrealizowałam marzenie mojego życia. Puściłam w Świat moją muzykę!


Dorota tak bardzo mnie zmotywowała, dała tak dużo pewności i wiary w to, że to najważniejsze co mam teraz do zrobienia. Plus obietnica, że zrobię to w sierpniu. A jak obiecuję to dotrzymuję słowa Dlatego jeśli czujesz całą sobą, że to jest TO – warto.

Klaudyna Lewandowska / wokalistka

i założycielka zespołu Zizilja

Nasze spotkanie wniosło w moje życie wiarę, pewność, że przeczucia powinny... muszą zostać wysłuchane, poczułam też determinację i wolę do zmiany swojego życia.


Wszystko to by się nie stało, gdyby nie Twoja wspierająca obecność i zaufanie do Twoich opinii, poglądów i wglądów, które zbudowałaś we mnie, nie tylko podczas naszego spotkania, ale też w materiałach, warsztatach, wypowiedziach, które słyszałam przedtem.


Podziwiam Cię za siłę Twojego przekazu i umiejętność docierania do serc.


Wiem też, że gdybym za bardzo zeszła z drogi- potrafisz mnie nawrócić odpowiednim, celnym argumentem.

Olga Kielakowska / pisarka

Umów się na bezpłatną rozmowę

Moja intencja na naszą współpracę brzmi...

Szybko

Skoro masz mnie za swojego przewodnika, to chcesz, żeby rzeczy działy się sprawniej.


Jestem ze swoimi darami po to, aby ułatwić Ci precyzyjne namierzenie kluczowych tematów bez szukania po omacku i znalezienie najprostszych rozwiązań dedykowanych tylko Tobie.

Zmiany mogą być trudne i bolesne, tak samo jak łatwe i przyjemne. Zawsze wybieram drugą opcję.


Żyjemy w czasie niezwykłych możliwości i dysponujemy fantastycznymi narzędziami. Dlaczego by nie skorzystać z tego dobrodziejstwa i nie sprawić, że Twój proces będzie radosnym odkrywaniem?

Przyjemnie

Możesz ciężko pracować nad swoimi życiem, ale ja zaproszę Cię do odpuszczenia i pozwolenia, aby "zadziało się" bez Twojego udziału.


Sesje to czas kiedy intensywnie działasz i odkrywasz. Moja intencja jest taka, aby poza nimi transformacje działy się w tle przy maksymalnym wsparciu Wszechświata. Nie jesteś i nie musisz robić wszystkiego sama!Lżej

Jeżeli jesteś gotowa skorzystać ze wsparcia Twojego osobistego przewodnika, porozmawiajmy.

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Do usłyszenia!