Pieniądze i dary

Pieniądze, talenty i misja

OTO czas, w którym to, kim jesteś, nadaje NIEPOWTARZALNĄ wartość temu, co robisz.

Nosimy w sobie wspomnienie czasów, kiedy trzeba było wybierać między zarabianiem „godnych” pieniędzy, a działaniem z pasji i powołania. Wciąż może pojawiać się w nas niepewność, czy robienie tego „co mi w duszy gra”, może być naprawdę dochodowe. Nawet jeżeli zakładamy biznesy z sercem, mamy w sobie wątpliwość, czy to ma sens i może zarabiać.

Na szczęście teraz już wiemy, że na świat przyszła duża grupa osób, które swoje dary i talenty ma przekazywać w stałej formule, jaką jest biznes.

Nie budować swoje życia w oparciu o kilka warstw: pieniądze, praca, pasja, ale zjednoczyć je, aby cieszyć się poczuciem spełnienia na co dzień.

Gdy w 2017 roku odkryłam Archetypy Finansowe®, byłam w punkcie dużego zamieszania. Właśnie mentalnie oddzielałam się od mojego pierwszego biznesu – poradni dietetycznej i wychodziłam ze swoją ofertą dla przedsiębiorczyń pragnących więcej wolności. 

Wbrew wcześniejszym sukcesom nie wierzyłam w pełni, że pozostając sobą, mogę zarabiać. Zadawałam pytania typu „jaką ofertę powinnam mieć?”, „z kim powinnam współpracować?”, „jak ustalać ceny?” i „czy to się na pewno spodoba”.

Już wtedy widziałam, że sama strategia to za mało. Potrzebowałam zmienić coś w swojej głowie, zaufać w wartość moich działań, na nowo poukładać relację z pieniądzem, który wciąż był i znikał.

Znajomość Archetypów Finansowych®, a właściwie przejście całego dedykowanego im procesu, okazał się odpowiedzią na moje wahania.

Odkryłam kim jestem w relacji z pieniędzmi, co niosę ze sobą, a mi ciąży i jak krok po kroku zbudować z nimi nową historię. 

Do tej wiedzy wciąż wracam, bo pięknie pokazuje gdzie jeszcze mogę sabotować siebie w sukcesie i daje jasne wskazówki jak „puścić się”, aby płynęło. Ta wiedza daje oparcie, wzmocnienie, pozwala świadomie kreować swoją materialną rzeczywistość bazując na tym, co mamy najcenniejsze – naszych darach.

Jeżeli rozpoczynasz przygodę z pieniędzmi lub już zarabiasz, ale chcesz wejść na wyższy finansowy poziom, tutaj krok po kroku znajdziesz rozwiązania.

KROK 1

Zrób test na Archetyp Finansowy®. 

Po jego uzupełnieniu i podaniu maila otrzymasz wynik wraz z wideo i wskazówkami dla Twojego wiodącego Archetypu Finansowego®.

KROK 2

Poznaj Twoją Finansową Osobowość.

Jeżeli poczujesz, że gotowa jesteś na pełny odczyt wiedzy z Twoich TOP3 Archetypów Finansowych® – ich darów, mocnych stron, wyzwań oraz wykorzystania potencjału finansowego, rozważ zakup ebooka Twoja Finansowa Osobowość.

KROK 3

Złam Twój Kod do Zarabiania.

Gdy wiesz, jaki masz finansowy potencjał – czas go w pełni wykorzystać. Bo wiedzieć, a zrobić, to dwie różne rzeczy.

Oto kompletny program dedykowany pełnej ekspresji Twojej Finansowej Osobowości w życiu i biznesie. Przeprowadzi Cię przez proces odbudowania relacji z pieniędzmi na podstawie tego, kim jesteś i jakie dary wnosisz do świata.

Doszłam jednak do momentu, w którym zdobyłam twarde umiejętności, ale kwestie finansowe wciąż nie były moją mocną stroną.

Postanowiłam maksymalnie skoncentrować się na wykonywaniu ćwiczeń i uczestnictwie w Twoim kursie. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę!

Hanna Dzielińska - hankawarszawianka.pl

HARMONIJNA RELACJA Z PIENIĘDZMI ZACZYNA SIĘ OD POZNANIA SIEBIE

Wybierz krok odpowiedni dla siebie i zacznij przygodę z pieniędzmi dzisiaj.