ODBIERZ DOSTĘP DO BEZPŁATNEGO SZKOLENIA
DLA (MANI) GENERATOREK

Rozkręć biznes po Generatorsku!

Jak przestać błądzić i wyjść z chaosu 
z uwalniającym sposobem tworzenia ofert, planów oraz przepływu finansowego
zgodnego z Twoją prawdziwą naturą
wg Human Design?

Jako Manifestująca Generatorka szukająca złotego Grala biznesu od 12 lat, sprawdziłam to praktycznie. To, że komuś działa system, strategia czy lejek w biznesie, nie oznacza, że będzie działał mi. I nieważne jak spektakularne i wielomilionowe przychody ta osoba posiada. 

Generatorki to wyjątkowa grupa, która karmiona od lat zaleceniami „przewidywania”, „stabilizowania” i „trzymania się raz zaczętej rzeczy” najczęściej doświadcza sinusoidy w biznesie. 

Chcę Ci pokazać, jak wygląda naturalny dla Ciebie „system” budowania fundamentów biznesu, który uwzględnia Twoją spontaniczność, milion pomysłów na minutę i pozorny chaos w działaniach.

To, co usłyszysz jest bardzo konkretne i… wywrotowe. Skoro jednak interesował Cię tytuł szkolenia, domyślam się, że WŁAŚNIE TEGO POTRZEBUJESZ. Prawdy o sobie i indywidualnie dopasowanych narzędzi, aby Twoją niesamowitą energię i pasję, przekuć na prężnie działający i dobrze zarabiający biznes prowadzony z radością.

Cześć! Z tej strony Dorota Jesiołowska-Sołoducha

Jestem powołaną, międzynarodową specjalistką od kompleksowego wprowadzania właścicielek firm w nowy paradygmat biznesu.

Z 12-letnim doświadczeniem i zaktualizowaną na Nową Erę wiedzą o Human Design w biznesie, przeprowadzę Cię od punktu: „ciężko i chaotycznie”, do „wiem, kim jestem, co robię i mam rezultaty”.

Nie wierzę w uniwersalne rozwiązania dla wszystkich, ani biznesy z misją, ale bez pieniędzy.

Łącze świat duchowości i wielowymiaru z prowdzeniem własnej firmy z sukcesem, a energię traktuję jak walutę przyszłości. 

Zapraszam Cię do mojego świata, w którym lekkość to nie wyświechtany frazes, a rzeczywistość. 

This site is not a part of the Facebook website or Facebook INC. Additionally, this site is not endorsed by Facebook in anyway. Facebook is a trademark by Facebook INC.

© COPYRIGHT 2023 | AKADEMIA BIZNESU NOWEJ ERY SPARK – INSYSTUCJA PRYWATNA