19 MAJA (CZWARTEK) O 13:00

ZAPISUJĘ SIĘ

Kim jestem?


Po co tu jestem?


Jaka wartość wnosić do świata?

To pytania wzniosłe, pytania brzmiące poważnie, ale odnalezienie odpowiedzi na nie pozwala poczuć wolność i lekkość w życiu.


Odnalezienie siebie w pełni, swojej prawdy i drogi, staje się dziś nadrzędnym punktem w planowaniu własnego życia i biznesu.

Czy Ty również szukasz odpowiedzi na te pytania?


Czy też czujesz, że znalezienie ich wprowadzi sens do życia i działania?


Czy również masz wrażenie, że jesteś prowadzona w kierunku siebie, swojej drogi i prawdy, ale wciąż jesteś jakby w chaosie i zagubieniu?

My też byłyśmy w tym miejscu, szukałyśmy odpowiedzi, błądziłyśmy, odnajdywałyśmy i zbierałyśmy, kawałek po kawałku, elementy układanki ,jaki składa się na bycie sobą w pełni oraz z poczuciem spełnienia j misji budowania własnego biznesu.

Dziś możemy podzielić się tym jak taką droga przebiegała. Możemy podpowiedzieć jak zmniejszać chaos w życiu, a w prowadząc w niego więcej harmonii i równowagi.


Dziś możemy przedstawić Ci mocny fundament do odnalezienia siebie i własnej drogi dzięki SPARK.

Jeśli czujesz, że rezonuje to z Tobą, czujesz że budowanie życia i biznesu w nowym jest Twoją drogą i chcesz, aby wejść w to z większą lekkością i łatwością, zapraszamy.

Spotkanie otwarte dla osób, które chciałyby przybliżyć się o jeden kRok w zrozumieniu siebie I własnej drogi oraz poznać jakich narzędzi do tego używamy w SPARK.

ZAPRASZAJĄ

Dorota

Jesiołowska-Sołoducha

Anna

Duszyńska

Webinar będzie nagrywany, ale możliwość zadawania pytań będzie tylko na żywo.


Zapraszamy i do zobaczenia w czwartek o 13.00!

ZAPISUJĘ SIĘ