Historia biznesu zmienia się na naszych oczach

Nie tak dawno temu, ludzie zapragnęli być swoimi szefami.

Marzyli o wielkiej wolności. Chcieli robić to co lubią, zarabiać tyle, żeby wieść dobre życie i dowolnie dysponować swoim czasem. Wpadli więc na genialny pomysł założenia swojej firmy.

Pierwsze kroki bywały ciężkie. Brali to na karb braku doświadczenia i nowej roli. Później pojawiały się kolejne wyzwania – przypisywali je jednak ciągle zmieniającemu się rynkowi i innym ludziom. A gdy ich firmy zaczynały się rozwijać, mieli coraz niej czasu, co mimo wszystko uznawali za naturalną kolej rzeczy. I tak cierpliwie czekali na moment, aż wyjdą „na prostą” i będą mogli zasmakować od dawna wymarzonej wolności.

Temu, co przeżywali idealnie odpowiadało angielskie słowo „bussiness„. Powstało na kanwie słów oznaczających: rozdrażnienie, ostrożność i bycie zajętym.

Aby ulżyć ludziom biznesu, zaczęły powstawać opracowania, książki, a później kursy i szkolenia, opisujące jak najlepiej jest budować firmę. Problem polegał na tym, że im więcej osób tego uczyło, tym więcej strategii i metod się pojawiało. A każda z nich miała być nadzwyczaj skuteczna. Przedsiębiorcy zatem zaczęli się gubić. I tak zamiast większej lekkości, znowu czuli przytłoczenie.

Aż nagle coś się zmieniło.

W zakamarkach serc niektórych ludzi, zaczęła kiełkować nieśmiała wizja. Czasami było to tylko delikatne, acz nieopuszczające przeczucie. A wszystko to mówiło bardzo jasno – jest inna droga. 

Przełomem stał się rok 2020 i oficjalne wejście w Nową Erę. Niby odbyło się bez fajerwerków… ale Ci, którzy kierowali się czuciem, odnotowywali z dnia na dzień coraz większą zmianę.

Najpierw to coraz większy zgrzyt z tym, co aktualnie jest. Coraz więcej momentów „nie chcę tak nigdy więcej!„. Później pojawiały się pragnienia – o życiu, jego jakości, doświadczeniach. Aż w końcu przychodził moment: „jestem gotowa, chcę tego!„.

Gdy ktoś wyostrzył swój zmysł na przemiany Nowej Ery, z pewnością z biegiem lat, doświadczałby kolejnych momentów olśnień i powolnych przemian, by zmierzać w upragnionym kierunku.

Pojawiła się jednak grupa, która stała się gotowa wejść w pełen jej potencjał, nie czekając kolejnej dekady na odkrycie kart nowego. Ci ludzie czuli, że nadszedł czas, aby wejść na swoją ścieżkę i zacząć żyć życiem w pełnej radości oraz w pełnym przepływie teraz. To był ich moment.

Równolegle w trakcie wejścia w Nową Erę, zaczął się budzić potencjał dwóch kobiet, które miały odpowiedzieć na wołania serc tej grupy. Jeszcze wtedy nie wiedziały o jej istnieniu, ani nie rozumiały swojego powołania. Szły jednak odważnie za podszeptami swoich Dusz, aż w końcu spotkały się i połączyły swoje ścieżki. Tak zaczął przychodzić do nich piękny projekt. Projekt, który miał wnieść na Ziemię więcej harmonii, a ludzi nauczyć jak poruszać się w nowym paradygmacie aktywowanym przez Nową Erę.

Projekt ten dotyczył biznesu, ale rozumianego w nowy sposób. Chociaż słowo wciąż to samo, to nie miało związku ani z rozdrażnieniem, ani byciem zajętym. Wręcz przeciwnie – projekt ten miał otworzyć przedsiębiorcze osoby na zupełnie nową perspektywę, gdzie poza narzędziami fizycznymi, tak samo ważne są narzędzia energetyczne oraz narzędzia duchowe.

Projekt ten w jasny i konkretny sposób przedstawiał jak w pełnej wolności i podążaniu za sobą można stworzyć biznes, który owszem, przynosi upragnione zyski, ale przede wszystkim – jest realizacją misji, z którą przyszło się na ten świat, która daje dużo więcej niż tylko przepływ materialny. 

Aby odróżnić ten sposób patrzenia na biznes, został nazwany biznesem nowego paradygmatu.

Biznes nowego to biznes, w którym człowiek zadbany o siebie, własną energię, komfort luksus, daje i przyciąga do swoich działań odpowiednie osoby do budowania współpracy, klientów, wydarzenia, miejsca. Tak tworzy firmę absolutnie zgodną ze sobą, dającą radość, przepływ i satysfakcję.

A robi to w oparciu o trzy istotne sfery: fizyczną, energetyczną i duchową.

Sfera fizyczna to elementy ze znanych narzędzi pola fizycznego, które czujemy, że są dla nas. Selekcjonujemy je według kryterium „co lubię, co mnie cieszy, co sprawia, że czuję się lekko, przyjemnie”. Tutaj nie ma miejsca na „nie chcem, ale muszem” (bo wszyscy mówią, że trzeba).

Sfera energetyczna, czyli zadbanie o energię swoją, swojego biznesu i budowania relacji. Tutaj wchodzimy na poziom nowej wiedzy o przepływie energii w człowieku, interakcji z energią współpracownika i klienta oraz wykorzystywania przepływu i dynamiki naszej energii do działań biznesowych.

Sfera duchowa, czyli budowanie biznesu w oparciu o życiową misję, a także prowadzenie Wyższej Mądrości. Nikt tak dobrze nam nie rozświetli naszych działań, jak nasza własna Dusza, mająca dostęp do szerszego widzenia. Biznes na tym etapie przestaje być dziełem „przypadku”, a staje się czytelnym procesem podążania za indywidualnym powołaniem.

Chociaż biznes nowego paradygmatu to zupełnie nowa jakość na Ziemi, osoby gotowe czuły jego słuszność w sercu. Jedynie głowa powątpiewała: „a czy to jest to, a czy na pewno dla mnie?”Nic dziwnego. W końcu przyjęły tyle wiedzy, która już miała ich wesprzeć, a szukają rozwiązań nadal.

Nie bez przyczyny fundamentem tego niezwykłego projektu są dwie kobiety o uzupełniających się mocach. Jedna z nich potrafi w transformujący sposób przedstawić wiedzę o nowym paradygmacie na Ziemi, a druga dokonać całkowitego oczyszczenia z blokad i uwarunkowań m. in. z całej wędrówki Duszy oraz ponownie połączyć z Polem Obfitości.

Bo proces, który wspólnie otrzymały nie jest tylko o nauce narzędzi nowego. To również przemiana w polu kwantowym i energetycznym, aby z lekkością móc realizować swoją misję oraz czerpać radość z życia.

Całkiem niedawno zamarzyły, aby dostęp do tej wiedzy oraz transformacji stał się prosty. I tak powstała specjalna platforma, do której po prostu się dołącza i we własnym tempie przechodzi przez kolejne etapy. 

Otwarta dla wszystkich ludzi gotowych już dzisiaj wejść w Nową Erę ze swoim biznesem i tworzyć go autentycznie oraz w równowadze między tym, co materialne, energetyczne i duchowe.

Nazwana została platformą „SPARK – BOSKA ISKRA”.”

PLATFORMA „SPARK – BOSKA ISKRA”

Dostęp do wszystkich materiałów ułożonych krok po kroku wraz z procesem Droga do Obfitości® i oczyszczaniem biznesu.

Esencja wiedzy o nowym paradygmacie, która dotrze do ogólnej świadomości ludzi za ok. 10 lat.

Narzędzia biznesowe nowego m.in.: 
– budowanie modelu biznesowego opartego o indywidualną energię, 
– zarządzanie biznesem w ujęciu nowego paradygmatu, 
– sprzedaż i marketing energetyczny, 
– przepływ pieniądza i materii w zgodzie z nowym paradygmatem i Twoją energią.

Merytoryczne wideo + transkrypcje.
Narzędzia kwantowe.
Materiały wspierające implementację wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatny ebook

Prawa nowego paradygmatu biznesu

Jak lekko wejść w potencjał nadchodzących zmian? Czym jest stare a czym nowe w prowadzeniu biznesu? Jak naturalnie połączyć misję i biznes? Jaka jest podstawa przepływu w nowym?

Pobierz ebook, z którego dowiesz się, co oznacza dla biznesu wejście w Nową Erę.