Energia i intuicja

Zarządzanie swoją energią i kontakt z intuicją

Posiadasz wielką moc, z której czas świadomie skorzystać.

Domyślam się, że nie byłoby Cię tutaj, gdyby nie ciekawość własnej energii i jej wpływu na rzeczywistość. Być może tak jak ja, przeczuwasz, że wiele rozwiązań jest na wyciągnięcie ręki i chodzi tylko o to, aby do nich dotrzeć. 

To ciekawe, że w szkole uczyłyśmy się tak wielu przedmiotów, ale nie było w nich słowa o fundamentalnych prawach Wszechświata. Nikt nie pokazał nam, jak skupić swoją energię, dbać o jej jakość i świadomie ją kierunkować. 

Zamiast skupić się na połączeniu ze swoją wewnętrzną mądrością, Wyższym Ja, Duszą, wskazywano na autorytety zewnętrzne. A to przecież umiejętność słyszenia tej niefizycznej części siebie jest kluczem do spełnionego i radosnego życia!

Podobnie jak dbanie o ciało energetyczne. Tyle się mówi o fizjologii, a dzisiaj już wiemy, że nie jest to jedyny element tej wielowymiarowej układanki życia w dobrostanie.

Bycie na Ziemi nie jest kompletną niewiadomą. Wbrew pozorom jesteśmy dobrze przygotowani do nawigowania poprzez nadchodzące wydarzenia w zdrowiu i radości.

Dlatego, jeżeli czujesz moment gotowości na poszerzenie horyzontów, zapraszam do sprawdzenia jednej lub kilku opcji. Mam nadzieję, że pomogą Ci poukładać dotychczasowe wglądy, zainspirują do kompleksowego spojrzenia na nasze życie, a przede wszystkim pokażą jak wielką masz MOC!

OPCJA 1

Oczyszczanie energetyczne.

Naucz się kierunkować energię i zatroszcz o swój dobrostan dbając o oczyszczanie, ładowanie i zabezpieczanie swojej energii.

OPCJA 2

Wróć do swojej mocy i przepływu za pomocą kart.

Karty to piękny i fizyczny łącznik z Twoją Wyższą Mądrością. 

Gdy się zgubimy, pomagają wrócić na właściwy tor, odczytać znaki i wesprzeć w transformacji.

Zobacz jak skorzystać z nich mądrze, aby były Twoimi zaufanymi doradcami, ale na Twoich warunkach.

OPCJA 3

Usłysz swoją intuicję i zacznij wykorzystywać swój indywidualny GPS.

Umieć słyszeć siebie i zaufać temu w działaniu, to najwspanialszy prezent, jaki sobie można podarować. Reszta wydaje się prosta.

W świecie, który nieustannie podlega przemianom, masz niezwykłe oparcie w zawsze gotowej podpowiedzieć Ci intuicji.

To dzięki niej wiesz co jest Twoją prawdą, misją i powołaniem. To ona prowadzi Cię za rękę w podejmowaniu decyzji i to tam są wskazówki dla Twojego najwyższego dobra.

Oto jak możesz ponownie odnaleźć do niej drogę.

Dorota Jesiołowska-Sołoducha, to jedna z tych niezwykłych kobiet, która dotykając twojego życia wnosi w nie światło i niepostrzeżenie dla Ciebie pozwala Ci zaakceptować całą siebie i drzemiącą w Tobie moc.

 

W sposób łagodny i ciepły pozwoliła mi odkryć drzemiącą we mnie duchowość oraz moc wewnętrzną i nauczyła sięgać do niej i kontaktować się z nią dając mi do ręki tak proste narzędzie jakim jest wahadło.

 

Dziękuję Ci Kochana, za pojawienie się w moim życiu i pomoc w stawianiu pierwszych kroków na drodze do odkrywania własnej duchowości!ANNA KUPISZ - MENTOR 7 I 8-CYFROWYCH BIZNESÓW

WEŹ SWOJĄ MOC W SWOJE RĘCE

Oto podsumowanie kluczowych kroków w postaci programów dostępnych od razu po dołączeniu.