ODKRYJ TWOJĄ FINANSOWĄ OSOBOWOŚĆ

I OTWÓRZ BRAMĘ
DLA PIENIĘDZY

EBOOK

LUB DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

99 ZŁ

KUPUJĘ Z BONUSEM

Miałam wizję.


Zobaczyłam, że pieniądze pragną być w czułych rękach kobiet.


Nie chcą być dłużej narzędziem walki, władzy i opresji. Szukają bezpiecznego miejsca, gdzie mogłyby realizować marzenia o świecie pełnym szacunku, życzliwości i radości.


Jednak pieniądze nie przychodzą nieproszone. Jak pozostałe energie, wspierają tylko, gdy ktoś świadomie je przywoła. Oto cały problem. Brak jest otwartych dla nich drzwi.


Otrzymałam wiadomość, że kobiety potrzebują obudzić w sobie pamięć o obfitości, która jest naturalnym stanem dla świata. Potrzebują zobaczyć siebie jako istoty harmonijnie współpracujące z pieniądzem. Nauczyć się unikalnych zasad komunikacji z nim i wzajemnego obdarzania wsparciem. Robią to przecież z wieloma energiami tj. roślinami, ale boją się pieniądza, kojarzonego głównie z męskim światem.


Archetypy Finansowe® to klucz do otwarcia bram obfitości. Umożliwiają wejście przez umysł do naszej świadomości i precyzyjne oświetlają kluczowe obszary tj. dary, mocne strony i wyzwania. Bez szukania po omacku, ani generalizowania zasad.


Dzięki poznaniu połączenia trzech wiodących Archetypów Finansowych® otrzymujemy obraz swojej finansowej osobowości a wraz z nią jej wyjątkowe przeznaczenie.


Każda z nas przyszła tutaj w konkretnym celu i każda z nas ma szanse na doświadczenie materialnego bogactwa. Archetypy Finansowe® uczą nas, jak to zrobić.


Twoja Finansowa Osobowość

To praktyczny przewodnik, który w oparciu o połączenie Twoich TOP3 Archetypów Finansowych® krok po kroku prowadzi Cię do odkrycia Twojego unikalnego sposobu myślenia i generowania pieniędzy. Abyś stanęła w pełni swojej mocy i z odwagą robiła to, do czego jesteś powoływana.

EBOOK

KUPUJĘ Z BONUSEM

Nie znasz jeszcze swoich Archetypów Finansowych®? Tutaj zrobisz TEST.

Twoja mapa do finansowej obfitości

Zrozum swoją finansową osobowość

POZNAJ JE WSZYSTKIE

Szczegółowe opisy wszystkich 8 Archetypów Finansowych®

Potencjały ułatwiające generowanie pieniędzy w naturalny sposób

MOCNE STRONY I DARY

Sposoby na przetransformowanie blokad w nowe szanse

WYZWANIA

Naturalna ścieżka do bogacenia się i realizacji misji

FINANSOWE PRZEZNACZENIE

KUPUJĘ Z BONUSEM

99 ZŁ

Dorota Jesiołowska-Sołoducha

O MNIE

W 2017 po raz pierwszy, zrobiłam test u Denise Duffield-Thomas. Dowiedziałam się, że jestem Łączniczką i... kompletnie to zignorowałam! Na szczęście, już wtedy ufałam swojej intuicji. Gdy poprowadziła mnie do ponownego obejrzenia wideo o moim Archetypie… kliknęło i przepadłam!


Pamiętam serię rozbłysków o mojej finansowej osobowości i tę jedną, główną myśl. Dlaczego nie opowiedzieć o tym w Polsce? Kilka tygodni później dołączyłam do programu certyfikacyjnego, aby tuż po zakończeniu, pierwszy tysiąc kobiet mógł odkrywać ze mną swoje finansowe powołanie.


Dzisiaj dzielę się ogromem wiedzy i doświadczeń, nie tylko jako przewodnik w transformowaniu relacji z pieniędzmi, ale wieloletni coach i mentor biznesowy kobiet.


Moją misją jest wspierać w odnajdywaniu powołania i realizować je w oparciu o nowe paradygmaty biznesu.


Jako Łączniczka, Romantyczka i Władczyni ufam, że zawsze istnieje prostsza ścieżka, przyjemnie prowadząca wprost do rezultatu.


Głęboko wierzę, że Ziemia jest w procesie niezwykłej transformacji, a my kobiety odgrywamy ważną rolę.


Chcąc dołożyć moją cegiełkę do globalnej przemiany, stworzyłam praktyczny ebook, który otwiera pole finansowych potencjałów, łączy z naturalnym stanem obfitości i otwiera nas na posiadanie pieniądza.


Potrzebujemy więcej kobiet, w rękach których są miliony. Dla ich dobra i dobra wszystkich ludzi.


Niech ten ebook będzie jedną z dróg prowadzących do świadomego bogactwa.

Jaką liderką jesteś?

+ wszystkie wideo

Po zakupie otrzymujesz dostęp do wszystkich nagrań o Archetypach Finansowych® oraz bonusowego nagrania webinaru "Jaką liderką jesteś?". Abyś jeszcze pełniej mogła skorzystać z magnetyzującej mocy swoich darów i podążać ścieżką Twojego powołania.

BONUSY

KUPUJĘ Z BONUSAMI

Potrzebujesz pomocy? Wystarczy jeden mail na pomoc@empres.pl