BIZNES W NOWYM

AKTYWACJA NOWYCH PARADYGMATÓW

NADSZEDŁ MOMENT AKTYWACJI Liderkek i Liderów Nowego

Liderki i Liderzy Nowego to ludzie, którzy mają wizje, idee, pomysły, które wdrożone mogą wesprzeć budowę fundamentów bardziej harmonijnego świata.

Przeczuwają ważne zmiany i przyszłe potrzeby, które na teraz być nie wydają się pilne ani kluczowe. Czują się aktywowani do działania teraz, chociaż z pozoru ich działania nie są „pierwszej potrzeby”.

Przyszli po to, aby w czasach, gdy stare struktury się burzą, już przygotowywać przestrzeń na nowe rozwiązania.

Są powoływani do wprowadzania innowacyjnych technologi, produktów, edukacji, organizacji, biznesów, które będą wspierały rozwój ludzi w sposób zharmonizowany z naszą planetą i dla najwyższego dobra nas wszystkich.

Wielu z nich niezależnie od wydarzeń trzyma wizję pięknego świata. Pełnego spokoju, lepszej komunikacji, opartego o szacunek do każdego stworzenia i Matki Ziemi.

Lideki i Liderzy Nowego często mają własną historię tkwienia w starych, skostniałych strukturach czy poglądach, aż do momentu „opadnięcia klapek z oczu” i większego zaufania „czemuś większemu” lub po prostu własnej intuicji.

Moment przebudzenia może być łagodny – idę za tym, co czuję, za intuicją, lub nieco bardziej gwałtowny. Wielu tkwiących jeszcze w starym Liderów Nowego doświadcza załamania się skuteczności tego, co robili do tej pory.

Momentem przełomowym może być też gorszy stan psychofizyczny, alarmujący, że czas wejść na swoją ścieżkę JUŻ.

Co zrobić, gdy rozpoznasz w sobie Liderkę Nowego?

Daj się poprowadzić intuicji i wewnętrznej mądrości.

Zaufaj wizji wychodzącej ponad to, co teraz.

Znajdź ludzi, którzy czują podobnie.

Działaj z odwagą nie czekając, aż cały świat zrozumie.

Dzisiaj Liderki i Liderzy Nowego bardziej niż kiedykolwiek potrzebują wzajemnego wsparcia i nowych narzędzi, aby móc wnosić swój potencjał w 100%.

Z myślą o wkraczaniu w Nowy Świat z pełną gotowością powstał SPARK. 

Poniżej znajdziesz też inne opcje wspierające w zintegrowaniu i ułożeniu się w nowej rzeczywistości.

NA START

Prawa nowego paradygmatu biznesu

Nowy paradygmat to coś więcej niż „trend”. To globalna przemiana, która dzieje się na naszych oczach.

Stary paradygmat biznesu zakłada, że na wiele rzeczy nie masz wpływu, a jedynie intensywne działanie (żeby nie powiedzieć harówka i poświęcenie) doprowadzi Cię do sukcesu. 

W nowym poza umysłem, emocjami i ciałem, dotykamy kolejnych warstw, które wpływają również na nasz biznes. Aby je poznać i zacząć wykorzystywać, zapraszam do ebooka, który krok po kroku pokaże, czym jest biznes prowadzony w Nowej Erze.

REKOMENDOWANE

Droga do Obfitości®

Głęboko transformujący proces z Anną Duszyńską, który otwiera na pełen przepływ w życiu, a także prowadzenie duchowe, na drodze realizacji własnej, życiowej misji. 

Dla mnie, Droga do Obfitości® wielką kropką nad „i”. Dzięki niemu w końcu gotowa byłam zobaczyć i przyjąć moje powołanie, a także doświadczyć w życiu lekkości i jasności na mojej drodze.

Gdy chcesz wejść w nowe, ale wciąż czujesz ciągnące się stare obciążenia, jakby kładły się cieniem na większym przepływie w życiu, warto rozważyć Drogę do Obfitości®.

Możesz ją przejść solo lub doświadczyć jej jako część procesu SPARK.

Jeżeli się zdecydujesz z mojego polecenia, wspomnij o tym Ani. Będzie mi miło.

CAŁKOWITE WEJŚCIE W NOWE

SPARK – BOSKA ISKRA

Opowiedzieć Ci o SPARK to dla mnie wielki zaszczyt.

Ten unikalny program powstał na bazie czystych przekazów o tym, jak będziemy funkcjonować na „Nowej Ziemi”. 

Krok po kroku prowadzi Cię przez oczyszczenie, rozpoznanie jakości swojej energii i darów, misji, połączenia z Duszą i/lub Przewodnikami, zrozumienia wpływu cykliczności oraz ruchów Ziemi, przepływu pieniędzy i funkcjonowania w nowym paradygmacie w pełnym przepływie. 

Wszystko po to, abyś mogła znaleźć i połączyć swój pełen potencjał z prowadzeniem biznesu i pełnym harmonii życiem.

Więcej usłyszysz w webinarze i przeczytasz na stronie SPARK. 

 

„GDY JEDNA Z NAS WZRASTA, WZRASTAMY WSZYSTKIE.

GDY JEDNA Z NAS OTWIERA DRZWI, DLA RESZTY NAS POSTAJĄ OTWARTE.

GDY JEDNA Z NAS STAJE W SWOJEJ SILE, WSZYSTKIE STAJEMY SIĘ SILNIEJSZE.”

RAZEM WEJDŹMY W NOWE

Poniżej znajdziesz kluczowe procesy, które krok po kroku uczą jak żyć i działać w nowych paradygmatach, będących częścią budzącej się Ziemi.