Aby Twoja wizja stała się rzeczywistością, której pragniesz

Zapisz się na 30-minutową bezpłatną rozmowę

Masz ideę, wizję, pomysł na przedsięwzięcie lub ofertę, ale utknęłaś w gąszczu podpowiedzi, które zamiast pomagać, komplikują Twój biznes.

Jestem tutaj, gotowa pokazać Ci innowacyjną ścieżkę w nowym paradygmacie.

Sprawdźmy jak wiele wyjątkowego możemy razem urzeczywistnić!

Wspieram Przedsiębiorczynie, wizjonerki i innowatorki w osiąganiu wymarzonych rezultatów

To poczucie, które nie daje o sobie zapomnieć – że jest coś więcej, co możesz wnieść dzięki swoim działaniom, to właśnie element wizjerki prowadzący Cię ku potrzebnym aktualnie rozwiązaniom.

Świat potrzebuje zmian. Świat potrzebuje Ciebie idącej za swoją wizją z sukcesem.


Jestem tutaj po to, aby w innowacyjny sposób łącząc wiedzę o wyższym prowadzeniu, Twojej energii i praktycznych zasadach biznesu, wspierać Cię na Twojej ścieżce do spełnienia siebie i urzeczywistnienia Twojej wizji.

„Nagle, gdy się okazuje, że to nie tędy droga, że coś, co działało, znika i przestaje iskrzyć, to człowiek ląduje w d****.

W takim momencie zjawiłaś się u mnie Ty z informacją o moim potencjale. Patrząc z boku na moje zasoby, które widzisz dużo szerzej i wyraźniej niż ja, i które potrafisz osadzić w aspekcie biznesowym oraz przekuć na bardzo konkretną ofertę.

Ponadto zostawiłaś mi pole do tego, aby poukładały mi się pomysły. Abym ja sama mogła zobaczyć, do czego mi blisko, a do czego daleko i podjęła moją decyzję. 

Takie podejście rezonuje ze mną na 100%.

Nie wiem, skąd Ty mnie tak znasz, że wiesz kiedy i co mi powiedzieć.

Nie tylko pokazujesz mi kierunki, możliwości i opcje, których ja w swoim zafiksowaniu kompletnie nie widzę, ale są to też opcje osadzone w realiach rynku, dla konkretnych osób. A przy tym wszystkim przy omawianiu tego ze mną, ruszasz i pamiętasz o zaopiekowaniu się moimi kawałkami, które tego potrzebują.

Obojętnie, czy jest to docenienie dobrym słowem, czy zwrócenie uwagi na jakiś zasób, czy przypomnienie o tym, że najwyższa pora cenić się jak w premium.

To wszystko sprawia, że ja czuję się PREMIUM, czuję jak Królowa.

Pokazałaś mi, że nie tylko mogę ruszyć z mało ciekawego miejsca, ale, że mogę ruszyć w 100% w zgodzie ze swoim potencjałem, z tym co mnie cieszy i rozświetla.

Bardzo Ci za to dziękuję!”

Aga Śmiałowska, multipotencjalistka, aktualnie community managerAga Śmiałowska, multipotencjalistka, aktualnie community manager

To może być początek czegoś wielkiego

Wybierz dogodny termin. Do wyboru masz spotkanie na Zoom lub przez telefon.

Spotkanie jest niezobowiązujące, a decyzję o ewentualnej współpracy będziesz mogła podjąć po spotkaniu. 

Potrzebuejsz się ze mną skontaktować? Zapraszam!

Copyright Dorota Jesiołowska-Sołoducha, Akademia Biznesu Nowej Ery SPARK – instytucja prywatna

This site is not a part of the Facebook website or Facebook INC. Additionally, this site is not endorsed by Facebook in anyway. Facebook is a trademark by Facebook INC.