POZNAJ TWÓJ WIODĄCY ARCHETYP FINANSOWY

Władczyni


Władczyni to Twoja wewnętrzna Konstruktorka Imperium.


To, co Ci przyświeca to Pragnienie Osiągania.Jeżeli jesteś Władczynią, to prawdopodobnie:


* uwielbiasz inspirować ludzi i wzbogacać ich życia przez biznes, który prowadzisz,

* jesteś w naturalny sposób pełną pasji osobą, którą inni ludzie chcą naśladować, dając Ci poczucie prestiżu i reputację, która jest dla Ciebie ważna,

* rozkręcasz się tworząc, wprowadzając innowacje i budując coś trwałego,

* czujesz się wolna od czyhających niebezpieczeństw gromadząc zasoby finansowe,

* niechętnie wypłacasz sobie pieniądze wypracowane przez Twoją firmę i jesteś bardzo ostrożna, jeśli chodzi o wydatki.Jedną z Twoich mocnych stron jest determinacja, która pomaga Ci osiągać założone cele, również finansowe. Ciemniejszą stroną Twojego pragnienia osiągania może być to, że trudno Ci powiedzieć STOP i ciągle widzisz coś jeszcze do zrobienia.


Prawdopodobnie masz w głowie myśl, że trzeba zrobić wiele teraz, aby móc cieszyć się sukcesami (i życiem) później. To z kolei może doprowadzać Cię do przepracowania i wiary, że pieniądze przychodzą tylko, gdy pracuje się ciężko.


W efekcie możesz mieć poczucie, że nigdy tak naprawdę nie osiągasz wystarczającego sukcesu i nie masz (jeszcze) wystarczająco dużo pieniędzy.


A co z radością życia tu i teraz? 


Czy faktycznie musisz gonić białego króliczka?Oto Twój Unikalny Kontrakt z Pieniędzmi, który pomoże Ci wydobyć pełnię potencjału z Archetypu:


„Tworzyć, osiągać i wzmacniać dobrobyt z wdzięcznością i łatwością.”


To tylko mały fragment informacji o jednym z trzech wiodących Archetypów Finansowych, które tworzą Twoją Unikalną Finansową Osobowość.


Poznaj je wszystkie łącznie z ich darami, mocnymi stronami, wyzwaniami i finansowym przeznaczeniem, aby szeroko otworzyć bramę pieniądzom w najbardziej naturalny dla Ciebie sposób.

Oto praktyczny przewodnik "Twoja Finansowa Osobowość", który w oparciu o połączenie Twoich TOP3 Archetypów Finansowych krok po kroku prowadzi Cię do odkrycia Twojego unikalnego sposobu myślenia i generowania pieniędzy. Abyś stanęła w pełni swojej mocy i z odwagą robiła to, do czego jesteś powoływana.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY