POZNAJ TWÓJ WIODĄCY ARCHETYP FINANSOWY

Indywidualistka


Indywidualistka to Twój wewnętrzny Buntownik z Wyboru.


To, co Ci przyświeca to to, że Ryzyko Jest Kluczowe.Jeżeli jesteś Indywidualistką, to prawdopodobnie:


* pociągają Cię możliwości wzbogacenia się,

* jesteś skłonna podjąć ryzyko finansowe w zamian za potencjalny sukces,

* lubisz iść pod prąd i pokazywać na co Cię stać,

* jesteś odważna i nieustępliwa, również, jeśli chodzi o generowanie pieniędzy,

* zazwyczaj nie poddajesz się i nie pozwalasz, aby cudza opinia miała wpływ na Twoje życie.Bywasz wzorem odwagi dla innych i w ten sposób motywujesz ludzi do brania życie w swoje ręce. Jedną z Twoich mocnych stron jest naprawdę duża kreatywność w zarabianiu, jednak ten medal ma dwie strony.


Ryzyko, które podejmujesz może być naprawdę destruktywne i prawdopodobnym jest, że trzyma Cię w szachu. Wzloty i upadki z nim związane mogą powstrzymywać Cię przed osiągnięciem finansowego ciągłego sukcesu, który pomógłby Ci skorzystać z różnorodności smaków życia.


To niczym bycie na ciągłej finansowej sinusoidzie - raz pieniądze są, raz kompletnie ich nie ma!A gdyby tak można było szaleć i się nie spalać?


Oto Twój Unikalny Kontrakt z Pieniędzmi, który pomoże Ci wydobyć pełnię potencjału z Archetypu:


"Zrównoważyć ekstremalne ryzyko z finansowym bezpieczeństwem."


To tylko mały fragment informacji o jednym z trzech wiodących Archetypów Finansowych, które tworzą Twoją Unikalną Finansową Osobowość.


Poznaj je wszystkie łącznie z ich darami, mocnymi stronami, wyzwaniami i finansowym przeznaczeniem, aby szeroko otworzyć bramę pieniądzom w najbardziej naturalny dla Ciebie sposób.

Oto praktyczny przewodnik "Twoja Finansowa Osobowość", który w oparciu o połączenie Twoich TOP3 Archetypów Finansowych krok po kroku prowadzi Cię do odkrycia Twojego unikalnego sposobu myślenia i generowania pieniędzy. Abyś stanęła w pełni swojej mocy i z odwagą robiła to, do czego jesteś powoływana.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY