POZNAJ TWÓJ WIODĄCY ARCHETYP FINANSOWY

Karmicielka


Karmicielka to Twoja wewnętrzna Opiekunka.


To, co Ci przyświeca to Troska i Współczucie.Jeżeli jesteś Karmicielką, to prawdopodobnie:

* jesteś zmotywowana do wspierania innych,

* doceniasz pieniądze, chociaż czujesz, że wciąż musisz coś dawać, aby je otrzymywać,

* Twoja naturalna hojność może mieć źródło w chęci ochrony i „dokarmiania” innych ludzi,

* masz dobre nawyki finansowe, ale tak bardzo chcesz wspierać innych, że być może albo nie odłożyłaś żadnej znaczącej sumy albo wręcz masz długi,

* Twoje poczucie własnej wartości bierze się bezpośrednio ze współczucia wobec innych, jest oparte na dawaniu i byciu dyspozycyjną.Jedną z Twoich mocnych stron jest szczodrość. Twoi bliscy i klienci wiedzą, że zawsze mogą się do Ciebie zwrócić o pomoc, a Ty chętnie jej udzielasz.


Ciemną stroną Twojej hojności może być problem z utrzymaniem Twoich granic i troska, aby nie były przekraczane.


Prawdopodobnie z jednej strony z całych sił wspierasz innych, co jest obecnie bardzo ważne i potrzebne, a z drugiej właśnie przez to możesz doświadczać braku poczucia finansowego bezpieczeństwa, ponieważ stawiasz dobro innych ludzi, ponad własne.


W biznesie może się to przekładać na zbyt niskie stawki lub ciągłe wahania przychodów, w zależności od sytuacji, w jakiej znajdują się Twoi klienci.A gdybyś tak mogła nakarmić innych i siebie w tym samym czasie?


Oto Twój Unikalny Kontrakt z Pieniędzmi, który pomoże Ci wydobyć pełnię potencjału z Archetypu:


„Dbać o innych wspierając siebie.”


To tylko mały fragment informacji o jednym z trzech wiodących Archetypów Finansowych, które tworzą Twoją Unikalną Finansową Osobowość.


Poznaj je wszystkie łącznie z ich darami, mocnymi stronami, wyzwaniami i finansowym przeznaczeniem, aby szeroko otworzyć bramę pieniądzom w najbardziej naturalny dla Ciebie sposób.

Oto praktyczny przewodnik "Twoja Finansowa Osobowość", który w oparciu o połączenie Twoich TOP3 Archetypów Finansowych krok po kroku prowadzi Cię do odkrycia Twojego unikalnego sposobu myślenia i generowania pieniędzy. Abyś stanęła w pełni swojej mocy i z odwagą robiła to, do czego jesteś powoływana.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY