POZNAJ TWÓJ WIODĄCY ARCHETYP FINANSOWY

Łączniczka


Łączniczka to Twoja wewnętrzna Kreatorka Relacji.


To, co Ci przyświeca jest Wiara i Optymizm.Jeżeli jesteś Łączniczką, to prawdopodobnie:


* Twoje połączenie z innymi ludźmi pomaga Ci budować długofalowe relacje, które mogą być naturalną drogą dla przypływu pieniędzy,

* masz w sobie dużo luzu i wierzysz, że zawsze jakoś to będzie (finansowo również),

* bardzo dbasz o jakość relacji, czasami bardziej niż o pieniądze,

* wolałabyś nie musieć zarabiać ani zarządzać finansami,

* bywa, że nie chcesz być świadoma stanu swoich finansów mając nadzieję, że przysłonisz oczy, a sytuacja sama się ułoży.Jedną z Twoich mocnych stron jest ufność i wiara w dobro tego świata, również ludzi. To jednak to może powodować, że w kwestii pieniędzy oddajesz zbyt duże pole do popisu innym.


Prawdopodobnie najchętniej oddałabyś odpowiedzialność za nie komuś innemu i wiele o nich nie myślała.


Twój brak troski o pieniądze to z jednej strony wielki atut w tym zapędzonym świecie, ale z drugiej może oddalać Cię od konkretnych decyzji i działań, a finalnie przychodów, które mogłyby Ci pomóc realizować Twoje marzenia o beztroskim życiu.


A gdyby tak można było mieć i relacje, i spokój, i finansową wolność?Oto Twój Unikalny Kontrakt z Pieniędzmi, który pomoże Ci wydobyć pełnię potencjału z Archetypu:


"Wzmocnić finansową niezależność poprzez wartość relacji."


To tylko mały fragment informacji o jednym z trzech wiodących Archetypów Finansowych, które tworzą Twoją Unikalną Finansową Osobowość.


Poznaj je wszystkie łącznie z ich darami, mocnymi stronami, wyzwaniami i finansowym przeznaczeniem, aby szeroko otworzyć bramę pieniądzom w najbardziej naturalny dla Ciebie sposób.

Oto praktyczny przewodnik "Twoja Finansowa Osobowość", który w oparciu o połączenie Twoich TOP3 Archetypów Finansowych krok po kroku prowadzi Cię do odkrycia Twojego unikalnego sposobu myślenia i generowania pieniędzy. Abyś stanęła w pełni swojej mocy i z odwagą robiła to, do czego jesteś powoływana.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY