POZNAJ TWÓJ WIODĄCY ARCHETYP FINANSOWY

Alchemiczka


Alchemiczka to Twoja wewnętrzna Idealistka.


To, co Ci przyświeca to Pozytywna Zmiana.Jeżeli jesteś Alchemiczką, to prawdopodobnie:

* masz łatwość w przyciąganiu pieniędzy, ludzi i sytuacji w niezwykły sposób,

* pociągają Cię niekonwencjonalne lub alternatywne sposoby na generowanie przychodu,

* w naturalny sposób wzmacniasz wiarę w siebie u innych osób,

* niezwykle cenisz sobie idee i poczucie misji, co bywa ważniejsze niż zarabianie pieniędzy,

* w głębi ducha czujesz się niepewna i bez większej sprawczości, jeśli chodzi o swoje umiejętności kreowania dochodu.Jedną z twoich mocnych stron jest generowanie pomysłów, tworzenie idei i działanie w zgodzie z większą wizją. To niezwykły dar i ma moc pociągania tłumów!


To jednak może powodować, że z jednej strony w pieniądzach widzisz dobro, do którego mogą się przyczynić, a z drugiej czujesz żal lub bunt przeciwko władzy, którą mają w świecie.


Prawdopodobnie te skrajne myśli hamują Cię przed przekuwaniem Twoich idei w pieniądze i zarabianiu ich w poczuciu pełnej spójności z życiowymi wartościami.


A gdyby tak można było mieć pieniądze i wykorzystywać je w służbie dobrych zmian?Oto Twój Unikalny Kontrakt z Pieniędzmi, który Cię wesprze:

"Transformować idee w finansowy sukces."


To tylko mały fragment informacji o jednym z trzech wiodących Archetypów Finansowych, które tworzą Twoją Unikalną Finansową Osobowość.


Poznaj je wszystkie łącznie z ich darami, mocnymi stronami, wyzwaniami i finansowym przeznaczeniem, aby szeroko otworzyć bramę pieniądzom w najbardziej naturalny dla Ciebie sposób.

Oto praktyczny przewodnik "Twoja Finansowa Osobowość", który w oparciu o połączenie Twoich TOP3 Archetypów Finansowych krok po kroku prowadzi Cię do odkrycia Twojego unikalnego sposobu myślenia i generowania pieniędzy. Abyś stanęła w pełni swojej mocy i z odwagą robiła to, do czego jesteś powoływana.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY