POZNAJ TWÓJ WIODĄCY ARCHETYP FINANSOWY

Romantyczka


Romantyczka to Twoja wewnętrzna Hedonistka.


To, co Ci przyświeca to Radość z Przyjemności Życia.Jeżeli jesteś Romantyczką, to prawdopodobnie:


* kupujesz rzeczy, żeby czerpać z nich satysfakcję, dla przyjemności zmysłowej lub po prostu dlatego, że "masz na to ochotę",


* nie lubisz być niewolnicą pieniędzy, wolisz posługiwać się nimi, aby móc się cieszyć wszystkim, co życie ma dobrego do zaoferowania,


* uważasz, że pieniędzmi należy się cieszyć i nie podoba Ci się jak ktoś Ci mówi "nie",


* często nie widzisz żadnego sensu w oszczędzaniu, ponieważ należy korzystać z życia tu i teraz,


* często wydajesz na coś pieniądze, ponieważ myślisz "zasługuję na to".Jedną z Twoich mocnych stron jest umiejętność cieszenia się rzeczami i doświadczeniami, które można kupić. 


Używasz pieniędzy do kreowania radości w życiu i pokazujesz jak to robić również innym osobom. To jednak posiada ciemniejszą stronę.


Takie podejście może powodować, że zdarza Ci się ignorować sprawy związane z budżetem i limitami. Gdzieś w głębi siebie możesz również odczuwać uczucie pustki, które kupowaniem rzeczy pragniesz wypełnić. Prawdopodobnie odczuwasz to poprzez impulsywne wydatki i mniejszą stabilność finansową, co paradoksalnie nie pozwala Ci się cieszyć życiem tak jakbyś chciała.A gdyby tak można było mieć ciastko i zjeść ciastko?


Oto Twój Unikalny Kontrakt z Pieniędzmi, który pomoże Ci wydobyć pełnię potencjału z Twojego Archetypu:


„Kreować bezpieczeństwo finansowe żyjąc pełnią życia.”To tylko mały fragment informacji o jednym z trzech wiodących Archetypów Finansowych, które tworzą Twoją Unikalną Finansową Osobowość.


Poznaj je wszystkie łącznie z ich darami, mocnymi stronami, wyzwaniami i finansowym przeznaczeniem, aby szeroko otworzyć bramę pieniądzom w najbardziej naturalny dla Ciebie sposób.

Poznaj praktyczny przewodnik "Twoja Finansowa Osobowość", który w oparciu o połączenie Twoich TOP3 Archetypów Finansowych krok po kroku prowadzi Cię do odkrycia Twojego unikalnego sposobu myślenia i generowania pieniędzy. Abyś stanęła w pełni swojej mocy i z odwagą robiła to, do czego jesteś powoływana.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY